Ash Shajarah

19 Kas 2019 - 20 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ash Shajarah şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kanon Hotel Suites, Horizon Hotel Sudan ve Grand Holiday Villa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ash Shajarah konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ash Shajarah otelleri

en düşük 141 TL
en düşük 944 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 1.078 TL ile Mart ayıdır. Ash Shajarah şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.844 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.985 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.342 TL tutarından %32 daha fazladır.
Hartum (KRT) (9,50 km), Ash Shajarah şehrine en yakın havaalanıdır.

Sudan seyahati planlayın