Nuwara Eliya

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nuwara Eliya şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Heavenly Home Inn, Redwood Inn ve Cocoon Hills yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nuwara Eliya konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nuwara Eliya otelleri

en düşük 313 TL
en düşük 769 TL
en düşük 1.371 TL

Yolcular Nuwara Eliya için ne diyor?

9,8
Gezginler
7,5
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (16)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
30.05.2013

A nicely situated town high in the hills of Sri Lanka's tea country, Nuwara Eliya is good base to visit some tea estates or make a trip to World's End. OK, but not my favorite hill town.

Ali Mohana
Ali MohanaKuveyt
6.01.2017

itis only 3 hotels but still u enjoy the monutins and top hotel is grand hotel and golf to play with cold weather to breath and 6300 feet a bove sea lavel

Shira Nesa
Shira NesaWashington
6.01.2017

Probably the most beautiful and breath-taking city I've ever been to so far in my life

Helena Beaumont
Helena BeaumontWakefield
6.01.2017

a spectacular place in sri lanka where they have many tea plantations my advice to anyone would be to go and see how they make and process tea its high up and has aspring like climate ideal for growing tea plants ell worth avisit

SSS

Nuwara Eliya şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 265 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 231 TL ile Aralık ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 259 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 245 TL tutarından %-5 TL daha düşüktür.

Sri Lanka seyahati planlayın