Nilaveli

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nilaveli şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 32°C Nilaveli, Galaxy Beach Hotel ve THE BLUE BEACH HOME yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nilaveli konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nilaveli otelleri

en düşük 205 TL
en düşük 485 TL
en düşük 477 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 129 TL ile Kasım ayıdır. Nilaveli şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 212 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 182 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 171 TL tutarından %6 daha fazladır.
Trincomalee (TRR) (17,11 km), Nilaveli şehrine en yakın havaalanıdır.

Sri Lanka seyahati planlayın