Maggona

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Maggona şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Lucky Villa, Villa Seven Seas ve Nirvega yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Maggona konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 197 TL ile Kasım ayıdır. Maggona şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 237 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 221 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Bentota River (BJT) (2,34 km), Maggona şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Colombo Ratmalana (36,54 km) Diyawanna Oya (45,25 km) Kelaniya (53,74 km) Koggala (69,81 km)

Sri Lanka seyahati planlayın