Balapitiya

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Balapitiya şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tropical Homestay by the Beach, Rookada Heritage ve Riana Homestay yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Balapitiya konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Balapitiya otelleri

en düşük 138 TL
en düşük 241 TL
en düşük 415 TL

SSS

Balapitiya şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,9°C/82,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 32,6°C/90,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 22,4°C/72,3°F sıcaklığa sahiptir.
Bentota River (BJT) (24,81 km), Balapitiya şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Koggala (45,46 km) Colombo Ratmalana (63,64 km) Diyawanna Oya (72,35 km)

Sri Lanka seyahati planlayın