Preddvor

21 Nis 2019 - 22 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Preddvor şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dežman Bed & Breakfast, Apartments Boltez ve Guesthouse Cesnar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Preddvor konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Preddvor otelleri

en düşük 215 TL
en düşük 393 TL
en düşük 665 TL

SSS

Preddvor şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,0°C/48,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,9°C/78,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,0°C/23,0°F sıcaklığa sahiptir.
Ljubljana (LJU) (9,07 km), Preddvor şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Klagenfurt (38,44 km)

Slovenya seyahati planlayın