Hočko Pohorje

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hočko Pohorje şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartment Mutui Pohorje, Apartment Banjac Tower ve Apartment Appohorje yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hočko Pohorje konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hočko Pohorje otelleri

en düşük 262 TL
en düşük 373 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 395 TL ile Mart ayıdır. Hočko Pohorje şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 593 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 471 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 485 TL tutarından %2 daha azdır.
Maribor (MBX) (8,20 km), Hočko Pohorje şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Graz (55,93 km)

Slovenya seyahati planlayın