Turčianske Teplice

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Turčianske Teplice şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Penzion Panda 2, Chatova osada Gader ve Hotel Velka Fatra yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Turčianske Teplice konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Turčianske Teplice otelleri

en düşük 193 TL
en düşük 339 TL
en düşük 565 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 257 TL ile Kasım ayıdır. Turčianske Teplice şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 407 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 329 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 323 TL tutarından %1 daha fazladır.

Slovakya seyahati planlayın