Michalovce

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Michalovce şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Karpatia, Penzión Anima ve Retro Chata Šírava yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Michalovce konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Michalovce şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 238 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 238 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 211 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 238 TL fiyatından %12 TL daha fazladır.

Slovakya seyahati planlayın