Michalovce

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Michalovce şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Petra Jilemnického, HotelEuroPenzión Salaš ve Hotel Karpatia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Michalovce konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Michalovce otelleri

en düşük 393 TL
en düşük 578 TL
en düşük 514 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 170 TL ile Ekim ayıdır. Michalovce şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 333 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 220 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 250 TL tutarından %13 daha azdır.
Michalovce şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,0°C/69,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,9°C/80,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,4°C/24,1°F sıcaklığa sahiptir.
Kosice (KSC) (49,78 km), Michalovce şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın