Košice - Staré Mesto

16 Ara 2019 - 17 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Košice - Staré Mesto şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Doubletree By Hilton Hotel Kosice yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Košice - Staré Mesto konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Košice - Staré Mesto otelleri

en düşük 406 TL
en düşük 611 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 357 TL ile Haziran ayıdır. Košice - Staré Mesto şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.156 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 410 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 568 TL tutarından %38 daha azdır.
Košice (KSC) (6,07 km), Košice - Staré Mesto şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın

Košice - Staré Mesto ve çevresi