Demänovská Dolina

18 Ara 2019 - 19 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Demänovská Dolina şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartmány Limba, Apartmany Jasna ve Penzion Energetik yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Demänovská Dolina konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Demänovská Dolina otelleri

en düşük 222 TL
en düşük 466 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 397 TL ile Kasım ayıdır. Demänovská Dolina şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.085 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 741 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 612 TL tutarından %17 daha fazladır.
Demänovská Dolina şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -2,5°C/27,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,2°C/68,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,7°C/19,9°F sıcaklığa sahiptir.
Poprad-Tatry (TAT) (49,37 km), Demänovská Dolina şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın