Yoşkar-Ola

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yoşkar-Ola şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostel Comfort, Barselona Hotel ve Korona Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yoşkar-Ola konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yoşkar-Ola otelleri

en düşük 196 TL
en düşük 362 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 136 TL ile Ağustos ayıdır. Yoşkar-Ola şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 151 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 151 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 146 TL tutarından %3 daha fazladır.
Yoşkar-Ola şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,3°C/41,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,1°C/75,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -12,1°C/10,2°F sıcaklığa sahiptir.
Cheboksary (CSY) (68,80 km), Yoşkar-Ola şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın