St. Petersburg

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre St. Petersburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Big Marine, Privilegia Saint Petersburg ve Gogol Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak St. Petersburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı St. Petersburg otelleri

en düşük 267 TL
en düşük 421 TL
en düşük 800 TL

Yolcular St. Petersburg için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,9
Gece Hayatı Severler
6,8
Outdoor Meraklıları
6,7
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (230)
Antonio Folgore
Antonio Folgore
29.09.2019

Herkese öneririm. Şehir tarih ve güzel tarihi manzaralarla dolu. Hem Rus hem de uluslararası spesiyaliteler için yiyecekleri deneyin

Ольга Овчинникова
Ольга Овчинникова
7.07.2019

Petersburg'a delicesine aşığım! Ham-güneşli-soğuk-sıcak-herhangi bir güzel !!!

Keith D. Wyss
Keith D. Wyss
8.06.2019

Saint Petersburg'un size sunacakları çok şey var! Muhteşem saraylar ve zengin müzelerle dolu! Yaz boyunca Beyaz Geceler kuzey başkentine eşsiz bir dokunuş verir!

Виктор Красивский
Виктор Красивский
5.04.2019

Önceden, sadece Leningrad’daydı. Petersburg'u iki kez ziyaret ettim - ilk kez “sağlık” (mezuniyet tatili “Scarlet Sails”), ikinci kez “geri kalanlar için” (Zhores Alferov'un cenazesi, Nobel Ödülü sahibi). Tüm Peter'i görmek için burada yaşamak zorundasın. İzlenimler - yaşam için.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 263 TL ile Kasım ayıdır. St. Petersburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 496 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 413 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 394 TL tutarından %4 daha fazladır.
St. Petersburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,6°C/42,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,2°C/73,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -9,5°C/14,9°F sıcaklığa sahiptir.
St. Petersburg Pulkovo (LED) (15,52 km), St. Petersburg şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın