Salehard

15 Nis 2020 - 16 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Salehard şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Metelitsa Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Salehard konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Salehard otelleri

en düşük 649 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 341 TL ile Nisan ayıdır. Salehard şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 549 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 383 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 396 TL tutarından %3 daha azdır.
Salehard (SLY) (5,14 km), Salehard şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Salehard ve çevresi