Petropavlovsk-Kamçatski

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Petropavlovsk-Kamçatski şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Avacha Hotel, Geyzer Hotel ve Hotel Comfort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Petropavlovsk-Kamçatski konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Petropavlovsk-Kamçatski otelleri

en düşük 527 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 266 TL ile Aralık ayıdır. Petropavlovsk-Kamçatski şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 311 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 266 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 282 TL tutarından %5 daha azdır.
Petropavlovsk-Kamchatsky (PKC) (21,32 km), Petropavlovsk-Kamçatski şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Petropavlovsk-Kamçatski ve çevresi