Orenburg

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Orenburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Garden Inn Orenburg, Armada Comfort Hotel ve Alladin Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Orenburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Orenburg otelleri

en düşük 228 TL
en düşük 410 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 144 TL ile Ekim ayıdır. Orenburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 167 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 175 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 153 TL tutarından %12 daha fazladır.
Orenburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,1°C/43,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 28,1°C/82,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -16,2°C/2,8°F sıcaklığa sahiptir.
Orenburg (REN) (24,58 km), Orenburg şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Orenburg ve çevresi