Novokuznetsk

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Novokuznetsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Royal Hotel, Park Inn by Radisson Novokuznetsk ve Hotel Bardin yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Novokuznetsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Novokuznetsk otelleri

en düşük 273 TL
en düşük 311 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 167 TL ile Aralık ayıdır. Novokuznetsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 258 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 205 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 183 TL tutarından %10 daha fazladır.
Novokuznetsk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,5°C/38,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,2°C/75,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -18,2°C/-0,8°F sıcaklığa sahiptir.
Novokuzinetsk (NOZ) (17,96 km), Novokuznetsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Novokuznetsk ve çevresi