Norilsk

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Norilsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments by 69 parallel ve Talnakh Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Norilsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Norilsk otelleri

en düşük 515 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 230 TL ile Ekim ayıdır. Norilsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 380 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 244 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 266 TL tutarından %9 daha azdır.
Norilsk (NSK) (35,38 km), Norilsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Norilsk ve çevresi