Nalçik

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nalçik şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Korona Hotel, Hostel Teplichniy ve Spa-Hotel Sindica yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nalçik konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nalçik otelleri

en düşük 369 TL
en düşük 339 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 181 TL ile Aralık ayıdır. Nalçik şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 331 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 188 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 216 TL tutarından %14 daha azdır.
Nalçik şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,4°C/48,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,6°C/76,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -5,3°C/22,5°F sıcaklığa sahiptir.
Nalchik (NAL) (3,28 km), Nalçik şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Nalçik ve çevresi