Kostroma

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kostroma şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Graf Hotel, U Pruda ve Apartmenty V Centere yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kostroma konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kostroma otelleri

en düşük 768 TL
en düşük 1.036 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 170 TL ile Ocak ayıdır. Kostroma şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 283 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 184 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 202 TL tutarından %9 daha azdır.
Kostroma şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,1°C/60,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,8°C/74,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -12,2°C/10,0°F sıcaklığa sahiptir.
Yaroslavl (IAR) (51,52 km), Kostroma şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın