Kirov

20 Mar 2019 - 21 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kirov şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sputnik, The Hotel Complex, Four Elements Kirov ve Alfa Business-Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kirov konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kirov otelleri

en düşük 175 TL
en düşük 287 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 131 TL ile Aralık ayıdır. Kirov şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 146 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 138 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

Rusya seyahati planlayın

Kirov ve çevresi