Kirov

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kirov şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bliss Hotel & SPA, Sputnik, The Hotel Complex ve Four Elements Kirov yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kirov konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kirov otelleri

en düşük 53 TL
en düşük 68 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 122 TL ile Aralık ayıdır. Kirov şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 488 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 129 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 242 TL tutarından %86 daha azdır.
Kirov şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,4°C/57,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,2°C/72,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -15,8°C/3,6°F sıcaklığa sahiptir.
Kirov (KVX) (20,65 km), Kirov şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Kirov ve çevresi