Kızıl

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kızıl şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Azimut Hotel Kyzyl yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kızıl konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kızıl otelleri

en düşük 304 TL
en düşük 470 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 180 TL ile Aralık ayıdır. Kızıl şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 571 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 218 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 311 TL tutarından %42 daha azdır.
Kızıl (KYZ) (3,08 km), Kızıl şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Kızıl ve çevresi