İvanovo

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre İvanovo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartamenty Na Palekhskoy, Ivanovskaya Hotel ve Vechny Strannik Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak İvanovo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı İvanovo otelleri

en düşük 3.734 TL
en düşük 4.700 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 156 TL ile Kasım ayıdır. İvanovo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 339 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 163 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 225 TL tutarından %37 daha azdır.
İvanovo şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,1°C/60,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,8°C/74,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -12,2°C/10,0°F sıcaklığa sahiptir.
Ivanovo (IWA) (6,65 km), İvanovo şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın