Habarovsk

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Habarovsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ali Hotel, Amur Hotel ve Arirang Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Habarovsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Habarovsk otelleri

en düşük 312 TL
en düşük 473 TL
en düşük 643 TL

Yolcular Habarovsk için ne diyor?

9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (6)
Kelly Paras
Kelly ParasWashington
21.08.2016

As the largest city in the Khabarovsk Krai region and located near the Chinese border, Khabarovsk is a melting pot of traditional cultures in an urban space. And it doesn't much feel like Siberia, what with a population over 600,000, skyscrapers and reliable mass transit. The city features a surprising number of great restaurants and plenty of parks and squares left over from the Soviet Era.

Larry Killion
Larry KillionTacoma
6.01.2017

Hand delivered a Russian Bible to a family that requested one via a Gospel Radio Program. Passed out Gospel Literature on Karl Marx Street and in Lennon Square shortly after the Fall of the Berlin Wall. Attended worship services in the Underground Russian Baptist Church. Have it on VHS video. The story is in my book "Traveling For God."

Geoff Kirkwood
Geoff KirkwoodBrisbane, Australia
6.01.2017

Beautiful city - was originally the way to East Russia from Japan when Vladivostok was a closed city for flying - bloody cold in Winter

Cåroline Forbęs
Cåroline ForbęsMystic, Georgia
17.02.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 203 TL ile Ocak ayıdır. Habarovsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 248 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 218 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Habarovsk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,8°C/40,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,7°C/80,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -25,8°C/-14,4°F sıcaklığa sahiptir.
Khabarovsk Novy (KHV) (7,42 km), Habarovsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın