Gorno-Altaysk

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gorno-Altaysk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Altyn Tuyak Hotel ve SAR-Gerel Altaya yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gorno-Altaysk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gorno-Altaysk otelleri

en düşük 229 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 165 TL ile Kasım ayıdır. Gorno-Altaysk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 226 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 173 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 176 TL tutarından %1 daha azdır.
Gorno-Altaysk (RGK) (9,02 km), Gorno-Altaysk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Gorno-Altaysk ve çevresi