Çita

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Çita şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfort Hotel, Like Hostels ve Unison Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Çita konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Çita otelleri

en düşük 794 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 163 TL ile Ekim ayıdır. Çita şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 184 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 170 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Çita şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,4°C/61,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,1°C/77,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -29,7°C/-21,5°F sıcaklığa sahiptir.
Chita (HTA) (13,74 km), Çita şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın