Sibiu

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sibiu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hilton Sibiu, Ibis Sibiu Centre ve Best Western Silva Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sibiu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sibiu otelleri

en düşük 339 TL
en düşük 468 TL
en düşük 822 TL

Yolcular Sibiu için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Gezginler
5,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
5,9
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (28)
Maria Maria
Maria Maria
22.01.2019

Özel bir şey yok, şehir merkezi büyük bir yer, bir akşam yürüyüşü için uygun.

Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

Sibiu, Transilvanya'nın merkezindeki dağlarla çevrilidir. Güzel ve geniş bir ana meydan olan Plaza Grande, sarayları, aristokrat binaları ve kafeleri, çoğu Alman mimarisine sahiptir. Eski şehir, kiliseleri, kuleleri, eski evleri ve müzeleri ile kentin Yukarı ve Aşağı kısımları ile çok iyi korunmuştur. Ayrıca Sibiu'dan Hunedoara kasabasında Corvinolor kalesi gibi görkemli yerleri ziyaret edebilirsiniz; veya 1918'de Transilvanya'nın Romanya Krallığı ile birleşmesinin ilan edildiği Union Hall gibi birçok hazineye sahip olan antik kale Alba Iulia.

Juno Kim
Juno KimAnchorage
22.12.2016

Sibiu, Transilvanya'daki en büyük şehirlerden biridir. Eski şehir, özellikle kışın karla kaplı olduğunda gerçekten çok güzel. İki gün tüm cazibe merkezlerini görmek için yeterli bir zaman olurdu, ancak daha uzun kalmak ve güzel Transilvanya şehrinin tadını çıkarmak iyi olurdu.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
4.02.2017

Sibiu fantastik bir küçük şehir ve Saksonya Transilvanya'nın yedi orijinal kalesinden biri. Bazı tarihi yerler ve müzeler ile yakışıklı bir eski şehir ile canlı bir kasabadır.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 256 TL ile Ekim ayıdır. Sibiu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 339 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 241 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 303 TL tutarından %25 daha azdır.
Sibiu şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,7°C/49,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,2°C/79,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,3°C/18,9°F sıcaklığa sahiptir.
Sibiu (SBZ) (4,67 km), Sibiu şehrine en yakın havaalanıdır.

Romanya seyahati planlayın