Köstence

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Köstence şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Casa Julius, Hostel Eol 777 ve Hotel Florentina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Köstence konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Köstence otelleri

en düşük 522 TL
en düşük 736 TL
en düşük 1.011 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 256 TL ile Kasım ayıdır. Köstence şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 451 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 301 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 343 TL tutarından %13 daha azdır.
Köstence Kogalniceanu (CND) (23,07 km), Köstence şehrine en yakın havaalanıdır.

Romanya seyahati planlayın