Viejo San Juan

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Viejo San Juan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 315 Recinto Sur, CasaTripGoGo ve OLD SAN JUAN LUXURY APARTMENT 2 VERY WALKABLE yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Viejo San Juan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Viejo San Juan otelleri

en düşük 1.286 TL
en düşük 2.582 TL

SSS

Viejo San Juan şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 994 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 994 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 857 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 994 TL fiyatından %14 TL daha fazladır.

Porto Riko seyahati planlayın