Salinas

17 Haz 2019 - 18 Haz 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Salinas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villas del Faro Penthouse, Caparra Village Vacation Apartments ve Gladiolas 2104 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Salinas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Salinas otelleri

en düşük 378 TL
en düşük 341 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 615 TL ile Kasım ayıdır. Salinas şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.097 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 742 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 771 TL tutarından %3 daha azdır.
Ponce (PSE) (28,35 km), Salinas şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: San Juan Isla Grande (57,36 km) San Juan Luis Munoz Marin (60,17 km)

Porto Riko seyahati planlayın