Mayagüez

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mayagüez şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Blue House Joyuda, Boulevard 104 ve Boulevard 206 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mayagüez konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Mayagüez için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (4)
Mimosa Chloe
Mimosa ChloeOakland
1.01.2014

Not a great city, but a good jumping off place for lots of activities. Far enough west that it makes Rincon, Guanica, and other costal cities very accessible. There are great hikes and trips around Mayaguez - there is amazing jungle and rainforest there! Music and activities in the city center around Christmas time, but otherwise not much going on.

Lorraine L S
Lorraine L SHershey
18.02.2013

You can do lots of shopping here, or enjoy a leisurely stroll. Home of the renowned Colegio Catolico.[Catholic University] Also has the VA Medical Center among its Hospitals.

Nepomuk3
Nepomuk3Cleveland
14.10.2012

Ana Osorio
Ana OsorioMayagüez
18.06.2015

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 801 TL ile Ocak ayıdır. Mayagüez şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 801 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 634 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 731 TL tutarından %15 daha azdır.

Porto Riko seyahati planlayın