Lajas

16 Şub 2019 - 17 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lajas şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostal Universitario, Mi Casa by 7 Beaches ve Luichy's Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lajas konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Lajas için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (4)
Lorraine L S
Lorraine L SHershey
18.02.2013

Hot, and hotter in the summer months.Small shops, great food and yes lots of fun in the sun. Visit ''La Parguera'' for the food and the nightlife. Family friendly,during the day and Seasonal Festivals.

Jorge A
Jorge A
6.01.2017

La Parguera, Lajas PR

Reychs Toro
Reychs ToroSan Juan
26.06.2012

reychs.marie

Jacqueline Sanchez
Jacqueline SanchezTampa
29.08.2012

SSS

Lajas şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 585 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 585 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 585 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 585 TL ile aynıdır.

Porto Riko seyahati planlayın