Hatillo

19 Nis 2019 - 20 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hatillo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ocean Terrace, Parador Villas Sotomayor ve Costa Bahia Hotel & Convention Center yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hatillo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hatillo otelleri

en düşük 385 TL
en düşük 1.253 TL

SSS

Hatillo şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,4°C/79,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 21,8°C/71,2°F sıcaklığa sahiptir.
Aguadilla (BQN) (35,8km), Hatillo şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Mayaguez (42,3km) Ponce (53,5km) San Juan Isla Grande (73,2km)

Porto Riko seyahati planlayın