São Miguel

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre São Miguel şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Top Alfama Appartment, Sara's Home Charm at Alfama ve Lisbon Alfama S. Pedro Typical yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak São Miguel konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı São Miguel otelleri

en düşük 280 TL
en düşük 471 TL
en düşük 527 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 389 TL ile Aralık ayıdır. São Miguel şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 777 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 583 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 557 TL tutarından %4 daha fazladır.
Tires (CAT) (17,9km), São Miguel şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Lizbon (23,1km)

Portekiz seyahati planlayın