Płock

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Płock şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında KWATERY KALINA-DUSZKA HOSTEL, Apartamenty Chopina 46 ve Komfortowe nowe mieszkanie na doby, tygodnie, miesiące-Płock yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Płock konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Płock şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 272 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 231 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 259 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 231 TL tutarından %-12 TL daha düşüktür.

Polonya seyahati planlayın