Płock

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Płock şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartament 27, Apartament Podolszyce ve Apartamenty Optimal yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Płock konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Płock otelleri

en düşük 684 TL
en düşük 443 TL
en düşük 429 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 220 TL ile Eylül ayıdır. Płock şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 482 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 269 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 275 TL tutarından %1 daha azdır.
Płock şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,9°C/66,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,7°C/76,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Warszawa Modlin (WMI) (65,10 km), Płock şehrine en yakın havaalanıdır.

Polonya seyahati planlayın