Krynica

17 Ara 2019 - 18 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Krynica şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Stella - Skarbówka, Willa Marie ve Pensjonat Witoldówka yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Krynica konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Krynica otelleri

en düşük 317 TL
en düşük 660 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 260 TL ile Kasım ayıdır. Krynica şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 397 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 305 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 319 TL tutarından %4 daha azdır.
Krynica şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -0,5°C/31,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,8°C/76,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,7°C/23,5°F sıcaklığa sahiptir.
Poprad-Tatry (TAT) (65,08 km), Krynica şehrine en yakın havaalanıdır.

Polonya seyahati planlayın