Białka Tatrzańska

18 Ara 2019 - 19 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Białka Tatrzańska şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dom Wypoczynkowy Stokrotka, DW U Wajdy ve Gościniec i Herbaciarnia Pod Złotą Łyżwą yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Białka Tatrzańska konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Białka Tatrzańska otelleri

en düşük 711 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 214 TL ile Kasım ayıdır. Białka Tatrzańska şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 772 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 344 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 397 TL tutarından %15 daha azdır.
Białka Tatrzańska şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -2,5°C/27,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,2°C/68,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,7°C/19,9°F sıcaklığa sahiptir.
Poprad-Tatry (TAT) (36,61 km), Białka Tatrzańska şehrine en yakın havaalanıdır.

Polonya seyahati planlayın