Łódź

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Łódź şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn Lodz, Campanile Lodz ve Focus Lodz yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Łódź konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Łódź otelleri

en düşük 565 TL

Yolcular Łódź için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,5
Gurme Seyahatseverler
6,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (10)
Julia P
Julia PLondra
6.01.2017

Lodz is an interestingly industrial city that has done quite a bit to modernize itself in recent years. There are some funky little cafes that pay tribute to the Polish avant garde theater tradition (Grotowski and co.) and a big museum/shopping complex that holds rotating exhibitions. The main street is pedestrianized and full of interesting cafes, restaurants and shops. The thing I was most surprised/impressed by however? The really high quality of Polish pastry, from almost any little hole in the wall shop.

Lorenzo T
Lorenzo T
18.08.2019

Pawel Lipka
Pawel LipkaŁódź
9.02.2014

D

Thomas Pedersen
Thomas Pedersen
6.01.2017

Sushi House

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 258 TL ile Aralık ayıdır. Łódź şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 562 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 250 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 309 TL tutarından %23 daha azdır.
Łódź şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,9°C/48,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,4°C/75,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,7°C/25,3°F sıcaklığa sahiptir.
Łódź (LCJ) (5,74 km), Łódź şehrine en yakın havaalanıdır.

Polonya seyahati planlayın