Huaraz

27 Kas 2019 - 28 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Huaraz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ezama Lodging House, Jo ́s Place ve Brit ́s yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Huaraz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Huaraz otelleri

en düşük 315 TL

Yolcular Huaraz için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,7
Doğa Tutkunları
7,7
Maceraperest Yolcular
7,7
Ailece Seyahat Edenler
7,7
Sağlıklı Yaşam
Üye değerlendirmeleri (14)
Angelica  Vallejos
Angelica VallejosPeru
29.06.2017

Fue la experiencia mas hermosa que he vivido,es un lugar bello,donde puedes estar en paz contigo,mismo y mucho mas con la gente que te acoje tan cálidamente. Es un bello,lugar,para viajar sola o con tu familia

Tania Vargas-Prada Carlessi
Tania Vargas-Prada CarlessiLima, Peru
9.09.2013

Downhill From Portachuelo to Llanganuco Lake Awesome views easy to medium difficulty 3 hour descent soil: little stones all the way down. To get there you need to hire a driver to take you from huaraz 3 hour drive. If it rains it can get really slippery, Its so exciting by far the best way to get to Llanganuco

adeline m
adeline mLondra
6.01.2017

My favourite spot in Peru. The town itself is nestled among snowy peaks at any time of the year and has a nice river running through; has amazing daily markets, fresh juices on your doorstep, maca for the healthy, lots of crafts and clothes (much cheaper than in Lima). The town also has the best cafes, not only in terms of food but of cosiness and warmth: fireplaces, plenty of books and magazine to read from. Lots of nice night bars too, this is the place to sample the Peruvian Pisco. This is also a great base for trekking – days or longer. My favourite: Huayhuash. Beware of agencies organising trekking, some of them will charge you lots and not provide much; others are amazing, just ask fellow travellers.

Michael Brabant
Michael BrabantAmsterdam
6.01.2017

Only had limited time, but did the Santa Cruz trek. Really beautiful country... Best place for some mountain trekking in peru.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 118 TL ile Aralık ayıdır. Huaraz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 178 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 141 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 144 TL tutarından %1 daha azdır.
Huaraz şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,5°C/56,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 21,5°C/70,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 2,6°C/36,7°F sıcaklığa sahiptir.
Anta (ATA) (21,95 km), Huaraz şehrine en yakın havaalanıdır.

Peru seyahati planlayın