Rabaul

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rabaul şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Rapopo Plantation Resort, Japanese & World War 2 Relics Tours ve Taklam Lodge And Tours yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rabaul konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Rabaul otelleri

en düşük 683 TL
en düşük 1.115 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 698 TL ile Haziran ayıdır. Rabaul şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.047 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 926 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 890 TL tutarından %3 daha fazladır.
Rabaul (RAB) (26,21 km), Rabaul şehrine en yakın havaalanıdır.

Papua Yeni Gine seyahati planlayın