Port Moresby

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Port Moresby şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Papua Hotel, Crown Hotel ve Airways Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Port Moresby konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Port Moresby otelleri

en düşük 694 TL
en düşük 810 TL
en düşük 1.252 TL

Yolcular Port Moresby için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Ruh Dinginliği Arayanlar
9,8
Öğrenciler
Üye değerlendirmeleri (7)
Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
6.01.2017

Read my article here for a little perspective: http://www.nomadic-by-nature.com/whats-new-in-png/ Be very careful in this city. The reputation is that people attack first and check for a wallet later. Armed carjackings on the open road are a reality, as are armed stick-ups in restaurants. All hotels have multiple armed guards, and large barbed wire fences. Walking around even during the day is not that safe. All hotels, and most restaurants are way overpriced and the entire economy is heavily infected with dutch disease. However it is the gateway to the rest of one of the last mysterious places in the world. I place with pristine reefs, think forests, and over 860 languages. Go if you can handle the grit, and love the unknown, but get out of Port Moresby quickly and go see the country.

KyleT
KyleTSidney
6.01.2017

The best 5 Star accommodation, for 3 Star prices

Meika Freckelton
Meika Freckelton
17.08.2011

Terry  & Ruth Wilson
Terry & Ruth WilsonBrenham
5.02.2012

SSS

Port Moresby şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 687 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 687 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 735 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 687 TL tutarından %-6 TL daha düşüktür.

Papua Yeni Gine seyahati planlayın