San Jose Adası

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Jose Adası şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında AZ Hotel and Suites, Albrook Inn ve Central Park Hotel & Casino yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Jose Adası konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı San Jose Adası otelleri

en düşük 143 TL
en düşük 207 TL
en düşük 342 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 301 TL ile Eylül ayıdır. San Jose Adası şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 429 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 369 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 341 TL tutarından %7 daha fazladır.
Panama City Tocumen Uluslararası (PTY) (12,94 km), San Jose Adası şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Panama City Paitilla (33,38 km) Balboa (33,59 km) Contadora (54,96 km) Playon Chico (67,62 km)

Panama seyahati planlayın