Altos de San Francisco

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Altos de San Francisco şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Sercotel Panama Princess, Meliá Panamá Canal ve DeVille Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Altos de San Francisco konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 236 TL ile Ekim ayıdır. Altos de San Francisco şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 552 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 378 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 362 TL tutarından %4 daha fazladır.
Balboa (BLB) (28,39 km), Altos de San Francisco şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Panama City Paitilla (28,59 km) Panama City Tocumen Uluslararası (51,02 km) Colon (55,63 km)

Panama seyahati planlayın