Urgenç

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Urgenç şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Navro'z Hotel, Hotel Uzbekistan ve Hotel Karavan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Urgenç konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Urgenç otelleri

en düşük 369 TL
en düşük 515 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 150 TL ile Aralık ayıdır. Urgenç şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 233 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 203 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 169 TL tutarından %16 daha fazladır.
Urgenç şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,4°C/56,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 36,1°C/97,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,0°C/19,4°F sıcaklığa sahiptir.
Urgenç (UGC) (13,63 km), Urgenç şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın

Urgenç ve çevresi