Tirmiz

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tirmiz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfortable Home Stay, Asson Hotel Termez ve Meridian Hotel Termez yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tirmiz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tirmiz otelleri

en düşük 1.157 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 286 TL ile Aralık ayıdır. Tirmiz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 398 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 286 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 316 TL tutarından %10 daha azdır.
Tirmiz şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,4°C/63,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 39,9°C/103,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,9°C/30,4°F sıcaklığa sahiptir.
Tirmiz (TMJ) (4,31 km), Tirmiz şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın

Tirmiz ve çevresi