Taşkent

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

1 gece, 2 misafir, 1 oda için toplam fiyat
Varsa yerel vergiler hariç tüm vergiler ve masraflar dahildir.
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Taşkent şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında International Hotel Tashkent, Ichan Qala Premium Class Hotel ve Gloria Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Taşkent konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Taşkent otelleri

en düşük 398 TL
en düşük 869 TL
en düşük 1.024 TL

Yolcular Taşkent için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,3
Tarih Meraklıları
8,3
Maceraperest Yolcular
7,5
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (22)
MUHARREM  Yavuzyigit
MUHARREM Yavuzyigit
4.03.2019

Evet. Çok güzel zaman geçirdim her yönüyle mükemmel isanlari cevresi doğası tarihi yemekleri otelleri çok güzel fırsat bulursam tekrar gidecem

Светлана Пономарева
Светлана Пономарева
24.07.2019

Güzel yerler ve sokaklar, misafirperver insanlar, meyve, güneş ve sıcaklığın bolluğu

Richard Collett
Richard CollettNottingham
11.06.2018

Özbekistan'ın başkenti zaman zaman yayılır, büyük ve karmakarışık, ama yine de Taşkent'in modern, kentsel ve Sovyet'in tasarımda olmasına rağmen, yüzeyin altındaki kentin eski manzaralarının ve tarihinin çoğunun hala bulunabildiği gerçeğini seviyorum. asırlık İpek Yolu pazarından günümüze cami ve ulusal müzelerden ibarettir.

Komron Ibrohimjanov
Komron IbrohimjanovTaşkent
27.02.2018

Modern ve tarihi mirasın eşsizliğini bulabileceğiniz ülke, seyahat edebilir ve yalnız hissetmeyebilirsiniz. İnsanların yaşam tarzı sizi kolayca büyüleyebilir

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 258 TL ile Şubat ayıdır. Taşkent şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 372 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 395 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 312 TL tutarından %21 daha fazladır.
Taşkent şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,1°C/59,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 36,0°C/96,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -2,7°C/27,1°F sıcaklığa sahiptir.
Taşkent (TAS) (6,26 km), Taşkent şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın