Semerkand

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Semerkand şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında B&B Emir, Hostel & Guest House Sim-Sim ve Backpackers House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Semerkand konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Semerkand otelleri

en düşük 357 TL
en düşük 662 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 211 TL ile Eylül ayıdır. Semerkand şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 339 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 263 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 245 TL tutarından %7 daha fazladır.
Semerkand (SKD) (6,51 km), Semerkand şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın