Navoiy

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Navoiy şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Maximum Hotel, Hostel Green House ve Garden Plaza Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Navoiy konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Navoiy otelleri

en düşük 250 TL
en düşük 1.002 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 212 TL ile Ağustos ayıdır. Navoiy şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 516 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 410 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 375 TL tutarından %8 daha fazladır.
Navoiy (NVI) (16,88 km), Navoiy şehrine en yakın havaalanıdır.

Özbekistan seyahati planlayın