Namangan

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Namangan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Shedevr Plaza yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Namangan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Namangan otelleri

en düşük 335 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 60 TL ile Haziran ayıdır. Namangan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 346 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 203 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 161 TL tutarından %21 daha fazladır.
Namangan (NMA) (6,24 km), Namangan şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Andican (60,64 km) Fergana (72,44 km)

Özbekistan seyahati planlayın

Namangan ve çevresi