Fergana

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Fergana şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostel Bravo, Minimalist ve Valentina's Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Fergana konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Fergana otelleri

en düşük 407 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 136 TL ile Şubat ayıdır. Fergana şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 392 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 219 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 215 TL tutarından %1 daha fazladır.
Fergana (FEG) (5,88 km), Fergana şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Andican (58,30 km) Namangan (69,27 km)

Özbekistan seyahati planlayın